30.10.2011

Frakcje cz.1

RAIDERS
 
Raiders to wykwalifikowani złodzieje działający w nocy. To bibliotekarze, archeolodzy i naukowcy są oni jednymi z najbardziej zawziętych bojowników. Raiders zebrali się razem by odzyskać swoje roszczenia z nieodkrytych skarbów. W nadziei stania się niewyobrażalnie bogatym, Raiders nawiązali współprace w celu poznania tajemnic Nilu.

Gunslinger

Gunslinger używa pistoletów, karabinów oraz innych śmiercionośnych broni palnych by stać się godnym rywalem na polu walki. Wybierz strzelca, aby zabijać wrogów w sposób precyzyjny. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną strzelec używa przerażających zdolności, takich jak Cover Fire, Piercing Shot i Concussion Blast. Odsuń się i pozwól, aby kule mówić!

Brawler


Noże, miecze i inne błyszczące, ostre bronie jednoręczne dla Brawler najlepszym orężem. Jeśli chcesz kroić przeciwników na strzępy, jest to znak dla Ciebie.Zabójca może wyeliminować wrogów szybko podczas korzystania z umiejętności, takich jak Leap, Hamstring i Eviscerate.

Scholar

Uczony specjalizuje się w rzucaniu czarów. Wyzwól przerażające zaklęcia, takie jak klątwa mumii, potężna mumia zabije wszystkich wrogów którzy będą chcieli zagrozić badaczowi. Naukowiec wykorzystuje swoje czary by pomóc swojej drużynie w walce i zdobyć niezliczone bogactwa.


 Zdolność zabójcy, Leap
Kiedy Brawlers używa tej umiejętności, wszyscy wrogowie w zasięgu zostają tymczasowo oszołomieni co daje więcej czasu na atak. Im wyższy poziom, tym bardziej skuteczna jest ta umiejętność.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza